O nás

Vítejte na stránkách WorkSpace Europe – CZ, nového českého konzorcia vysokých škol pro zahraniční pracovní stáže Erasmus +.

Konzorcium WorkSpace Europe – CZ bylo akreditované Českou národní agenturou v rámci programu Erasmus + v roce 2016 a je partnerskou organizací jediného slovenského Erasmus + konzorcia 12 vysokých škol s názvem WorkSpace Europe se sídlem v Bratislavě.

Specializujeme se na pořádání Erasmus + zahraničních pracovních stáží pro absolventy členských vysokých škol, které v současnosti tvoří:

Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně
Vysoká škola obchodní a hotelová v Brně
Vysoká škola podnikání a práva Praha / Ostrava.

Koordinující organizací konsorcia je WorkSpace Europe – CZ, z. s. se sídlem v Brně.

Jako koordinátor konzorcia v rámci dohodnutých podmínek s členskými vysokými školami zodpovídáme za realizaci, administraci a financování mobilit jejich studentů a absolventů, pomáháme jim najít vhodné zahraniční stáže, dohlížíme na jejich kvalitu a přidělujeme jim finanční příspěvek ze zdrojů EU v souladu s pravidly programu Erasmus +.

Prostřednictvím tohoto unikátního programu pomáháme budoucím absolventům VŠ získat mezinárodní pracovní zkušenosti ve svém oboru studia, které jim pomohou při startu jejich profesionální kariéry, ať už doma nebo v zahraničí.

Už mnohým mladým lidem jsme otevřeli dveře k úspěšné kariéře, přidejte se k nim!